Sklep meblowy Miłosz

Jesteśmy prywatnym POLSKIM przedsiębiorstwem istniejącym od 1991 roku. Pragniemy stwarzać funkcjonalne i wygodne wnętrza, w których przebywanie z bliskimi może być jedynie przyjemnością. Efektem tego było zaistnienie po latach doświadczeń w produkcji mebli sklepu meblowego Miłosz. Z każdym kolejnym rokiem udoskonalamy naszą ofertę dla Państwa. 

Sklep nasz ma powierzchnie 2500 m2, co stanowi jedynie część oferowanych przez nas mebli. Współpracujemy z około 200 producentami mebli. Sklep meblowy Miłosz stawia na cenę, funkcjonalność, wygląd i wygodę.

 

Meble

Znajdziecie u nas meble dużych wiodących fabryk w Polsce oraz innych, mniej znanych producentów , którzy starają się dopasować meble do życzeń, jak również nasze własne produkty. Własna produkcja umożliwia nam tworzenie mebli na indywidualne zamówienie klienta.

 

Własna produkcja ( Kartuzy )

Sami produkujemy sporą część mebli znajdujących się w sklepie, a mianowicie meble kuchenne, biurowe, szkolne, sklepowe jak również stoły, biurka, przedpokoje i inne. Produkujemy także meble na indywidualne zamówienie klienta. Nasza produkcja opiera się o pełen profesjonalizm i niczym nie odbiega od najlepszych producentów, ponadto jest dużo tańsza.

 

Kuchnie

Wraz ze wzrostem zainteresowania meblami kuchennymi postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o szafki pod wymiar - dla Państwa wygody dysponujemy ofertą o szerokiej gamie wzorów i kolorów zarówno frontów jak i korpusów. Służymy naszą wiedzą aby powstający projekt jak najdoskonalej oddawał Państwa życzenia. 

U nas marzenia stają się rzeczywiste za realną cenę, a duży wybór akcesoriów kuchennych doda elegancji i sprawdzi się w praktyce. W naszym sklepie możecie państwo za poradą lub wspólnie z naszymi współpracownikami stworzyć i zamówić swoją wymarzoną kuchnie - produkcja Kartuzy

Wszystkie meble mogą państwo zakupić w systemach ratalnych.